Od petka, 6. marca, do nedelje 8. marca, so se pevci Mladinskega pevskega zbora OŠ Prežihovega Voranca udeležili intenzivnih pevskih vaj na Centru šolskih in obšolskih dejavnosti Škorpijon na Velikem Boču pri Svetem Duhi na Ostrem Vrhu, pod vodstvom zborovodkinje Zlatke Terlevič. Večji del časa so namenili učenju novih pesmi in izpopolnjevanju pesmi, ki so že del njihovega pevskega repertoarja, s katerimi bodo v prihodnosti nastopili na različnih pevskih revijah in tekmovanjih. Preostali čas pa so učenci namenili druženju – v svojo sredino so sprejeli pevce šestošolce, imeli so filmski večer – ogledali so si film Billy Elliot, gibanju v naravi – odpravili so se na pohod na Žavcarjev vrh, seveda pa ves čas bivanja v domu ni manjkalo lepih razgledov, odlične hrane, dobre volje in smeha. Pevci se, skupaj z učiteljicami, osebju doma zahvaljujejo za gostoljubnost. Posebna zahvala in pohvala pa gre učiteljici Zlatki Terlevič, ki je učence s svojo neumorno energijo, pozitivno naravnanostjo in strokovnostjo, ves čas pevskih vaj, navdihovala in spodbujala, da so presegli sami sebe.