Dragi Prežihovi prijatelji,

v tednu otroka, od 7. do 11. oktobra, na naši šoli poteka Projektni teden Pogum (v sklopu projekta Pogum). Ob dejavnostih, ki jih v tem tednu izvajamo, imamo veliko priložnosti, da razvijamo kompetence podjetnosti. V petek, 11. 10., se teden zaključi s festivalom. Za vas pripravljamo pester program raznovrstnih dejavnosti, kjer boste starši imeli tudi možnost aktivnega sodelovanja.

Prireditev bo potekala v šoli, v Prežihovem razstavišču (avla šole) in v posameznih učilnicah.

Uradna otvoritev festivala je ob 17.00 v avli šole.

Od 17.00 ure naprej vas bomo tudi pogostili s Prežihovim loncem in zdravimi rogljički. Prostovoljni prispevki, ki jih bodo učenci zbrali ta dan, bodo namenjeni njim – učencem posameznega razreda, ki bodo sami sprejeli odločitev, čemu bodo denar namenili. Veselimo se druženja z vami!

Pogumni Prežihovci

Časovna razpored predstavitev na povezavi:
Vabilo na Prežihov festival poguma